MD - 3.díl- První školní den

13. listopadu 2008 v 15:16 | Katka |  Míšino dobrodružství
Tak tady je slibovaný díl komixu.

Kopírování tohoto komixu je zakázáno!!!!!

Byli tam vlci a jeden mířil přímo k nám.


Přišel k nám a začal na mě vrčet.Najednou se ozvala nějaká rána a ten vlk se leknul a my jsme toho využily a hned jsme byly vevnitř.

"Dobře, že už jste tady," řekla mamka, "zrovna jsem udělala večeři. "Mami a nemohla by tady Linda přespat? Prosííím." prosila jsem. Ale mamka nechtěla:"to rozhodně ne. Její mamka by se o ni bála." "Tak já jí zavolám a řeknu jí to," řekla Linda,"A já se bojím jít domů sama. Venku jsou vlci," dodla tiše. Ale já myslím, že těch vlklů se tolik nebála, jen tady chtěla přespat. "Ale vždyť ani nemá, kde spát," řekla mamka. "Já budu spat klidně na gauči," řekla Linda. Mamka to nakonec dovolila a Linda šla zavolat svojí mamce. Po dlouhém přemlouvání jí to mamka dovolila.


Po večeři mi Linda řekla ať jdu do pokoje, že mi něco musí říct.
V mém pokoji: "Protože je tohle sousedství částečně v lese," řekla mi Linda," je tu hodně vlků. Už jsem nějaké viděla, ale nikdy dva pohromadě. Víš, že se o tvém domě povídá hodně pověstí? Prý tady často chodí vlci, prý tady kdysi bydlel vlkodlak, ale tomu nevěř. To si lidé určitě jen vymysleli, aby to bylo zajímavější." " Hmmm, to jsem nevěděla," řekla jsem a napadlo mě, že právě proto se se mnou Linda chtěla kamarádit.

Nemohla jsem usnout, tak jsem se šla podívat ven a tam bylo asi 20 vlků! Rychle jsem běžela ke dveřím, ale nešly otevřít! Jeden vlk ke mě přišel a kousel mě a ze mě se stal vlkodlk a... pak jsem se probudila!


Nemohla jsem znovu usnout, tak jsem se šla podívat ven, jestli tam ještě jsou ti vlci. Linda spala na gauči. Chtěla jsem si dokázat, že nejsem srab, rak jsem opatrně otevřela dveře a šla ven.

Pořád tam byl ten šedý vlk a když mě uviděl, tak ke mě běžel. Rychle jsem zdrhala dovnitř a chvíli mi dveře nešly otevřít, ale to jsem si asi jenom namlouvala, protože jsem byla ještě vystrašená z toho snu. Pak jsem ještě dlouho nemohla usnout...

Ráno si pro Lindu přišla mamka a odvedla si ji domů.O 3 dny později: začala škola
Moje škola.


Linda mi chtěla ukázat školu, ale já bydlím 3 domy od školy, tak mi ukázala jen třídu.


Přišla jsem do třída a Linda hned šla ze nějakou holkou.


"Ahoj Julie!" řekla Linda," tohle je moje nová kámoška Míša a tohle je moje stará kámoška Julie," Představila nás Linda. "Cože ty máš novou kámošku?! Já jsem přece tvá nejlepší kámoška! Jaktože sis našla jinou kámošku a ani mi o tom neřekla!" Naštvala se Julie. "No tak ti to říkám teď," bránila se Linda. A tak se hádly...


Pak zazvonilo a přišla do třídy učitelka a začala vykládat, že tady máme novou žákyni a další blbosti, ale stejně ji nikdo neposlouchal.


O přestávce jsem přišla za Lindou a pujčila si od ní pití, protože jsem si ho zapomněla a najednou kolem běžel brácha a strčil do mě a já jsem polila Julii lavici. Ona mi hned začala nadávat. No prostě skvělý začátek školy... A ten hrozný den ještě zdaleka neskončil!

Pokračování příšte...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sakuhina sakuhina | Web | 6. prosince 2008 v 18:41 | Reagovat

a kdy bude dalsi dil moc se mi to libi XD

2 sakuhina sakuhina | Web | 6. prosince 2008 v 23:27 | Reagovat

ale je to vazne super komix :)

3 **kajinka b**..::SBénko:-*::.. **kajinka b**..::SBénko:-*::.. | Web | 9. prosince 2008 v 20:46 | Reagovat

fakt je to moc pěknéé..xD Katushko umíš fakt ty nejlepší komixy:-)a pls koukni ke mě na bloček mám nový design:-*mám tě mooc ráda:D

4 Sár@ Sár@ | Web | 16. prosince 2008 v 10:34 | Reagovat

SUPA koukni pls. ke me na muj komix

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama